Koncerty

 

 

2017

03.09. – Bełchatów / Kluki

26.08. – Kielce (Rockowy Sabat)

19.08. – Sopot (Festival Sopot – Top of the Top 2017)

12.08. – Mrągowo (Top Festiwal – Legendy Polskiego Rock”n”Rolla)

24.06 – Chełmno

17.06 – Przedbórz

20.05 – Puławy

21.01 – Skarżysko-Kamienna

15.01 – Żychlin

2016
17.12 – Kraków-Podgórze
04.09 – Łuszczów
28.08 – Zelów
21.08 – Staszów
08.07 – Ząbkowice Śląskie
25.06 – Warszawa / Ursus
12.06 – Stryków
11.06 – Szczecin
04.06 – Nowy Tomyśl
01.05 – Jastrzębie-Zdrój

2015
30.08 – Sztum
29.08 – Unisław
09.08 – Łódź Top Łódź Festival
18.07 – Łomża
27.06 – Busko Zdrój
26.06 – Ostrów Maz.
20.06 – Dobroń
20.06 – Warszawa
06.06 – Sztum

2014
15.09 – Międzyzdroje
13.09 – Wrocław
31.08 – Serniki
29.08 – Bytom
24.08 – Chojnice
23.08 – Zagórz
17.08 – Wiązownica
10.08 – Mielno
11.07 – Zabrze
06.07 – Przecław
05.07 – Gliwice
29.06 – Malczyce
29.06 – Legnica
28.06 – Mikołów
22.06 – Sanok
08.06 – Pieńsk
17.05 – Grójec
03.05 – Mełgiew
01.05 – Duszniki Wielkopolskie

2013
28.11 – Warszawa
14.09 – Przemęt
25.08 – Pszczyna
15.08 – Kąty
22.06 – Kleszczewo
15.06 – Grudziądz
09.06 – Przeworsk

2012
10.10 – Warszawa (impreza zamknięta)
28.09 – Czekanów
15.09 – Wrocław
01.09 – Nowy Sącz
26.08 – Trzydnik Duży
18.08 – Stronie Śląskie
17.08 – Klimontów
22.07 – Rajgród
14.07 – Wisznice
08.07 – Kamień k/Rzeszowa
08.07 – Wojciechów k/Lublina
07.07 – Rewa
01.07 – Wieluń – Lato z Radiem
30.06 – Tomaszów Mazowiecki – Lato z Radiem
24.06 – Sędziszów Małopolski
24.06 – Włostów
17.06 – Skoki
16.06 – Głuchołazy
03.06 – Międzyrzec Podlaski
26.05 – Twardogóra
13.04 – Lublin – Grafitti
17.03 – Grudziądz

2011
08.10 – Zgorzelec
17.09 – Lublin – Festiwal „Solo życia”, Muszla Koncertowa
04.09 – Pyskowice
03.09 – Lubliniec /impreza zamknieta/
28.08 – Różanka
14.08 – Ciechanowiec
17.07 – Gołdap
10.07 – Osiek k/Sandomierza
08.07 – Gdańsk
26.06 – Rypin
25.06 – Rząśnia k/Pajęczna
18.06 – Wągrowiec – Lato z Radiem
12.06 – Ząbki
04.06 – Sanok
01.06 – Siedlce
29.05 – Dzierżoniów
26.05 – Warszawa
26.02 – Chicago, USA – udział w Balu Wietrznego Radia
21.02 – Lublin
20.01 – Kielce
15.01 – Warszawa (Wanda solo)
09.01 – Nowy Sącz – WOŚP – Rynek
09.01 – Jasło – WOŚP

2010
08.12 – Zgierz
04.11 – Kraków
29.09 – Cieszyn
29.08 – Wojsławice
28.08 – Bełchatów
22.08 – Złotoryja
08.08 – Ropczyce
07.08 – Jarosław
31.07 – Serock
24.07 – Gryfice
18.07 – Piotrków Kujawski
11.07 – Goraj
10.07 – Piekary Śląskie
04.07 – Polanica Zdrój – Lato z Radiem
03.07 – Świeradów Zdrój – Lato z Radiem
27.06 – Byczyna
26.06 – Warta
20.06 – Szczerców
13.06 – Susz
06.06 – Kazimierz Biskupi
30.05 – Ropczyce
02.05 – Nowe Miasto Lubawskie
10.03 – Lublin
10.01 – Staszów – WOŚP
10.01 – Tarnów – WOŚP

2009
07.10 – Warszawa – Gala RMF FM
05.10 – Elbląg
19.09 – Przemyśl
06.09 – Swierklany
06.09 – Bieruń
30.08 – Czechowice – Dziedzice
22.08 – Płock
15.08 – Mielno
18.07 – Lubień Kujawski
17.07 – Biskupiec
05.07 – Czemierniki
01.07 – Chełm
28.06 – Radom
20.06 – Ozimek
14.06 – Bełżyce
07.06 – Sosnowiec
06.06 – Jarosław
05.06 – Kamienna Góra
31.05 – Kraków
30.05 – Wasilków
17.05 – Janowiec Wielkopolski
03.05 – Wejherowo
29.04 – Lublin
14.02 – Wrocław – Ejtis Szoł
13.02 – Bydgoszcz – Ejtis Szoł

2008
25.11 – Warszawa
21.09 – Chorzów
05.09 – Ożarów
30.08 – Skarżysko kamienna
29.08 – Rewal
23.08 – Pułtusk – Radio Dla Ciebie
17.08 – Skopanie
16.08 – Lądek
03.08 – Strzelce Wielkie
20.07 – Sieniawa
19.07 – Ciechanów – Radio Dla Ciebie
06.07 – Babice
05.07 – Dąbrowa Górnicza
21.06 – Krzęcin
15.06 – Karczew
14.06 – Konstancin
07.06 – Zamość
31.05 – Mielec
25.05 – Nysa
17.05 – Konopiska
04.05 – Żołynia
02.05 – Gryfino
01.05 – Warszawa

2007
16.09 – Dzierżoniów
15.09 – Łańcut
25.08 – Płońsk
19.08 – Bydgoszcz – Hity Na Czasie – Radio Eska
18.08 – Chorzele
05.08 – Cegłów
29.07 – Sokołów Podlaski – Radio Dla Ciebie
28.07 – Rewal
21.07 – Karlino
23.06 – Kraków
22.06 – Warszawa
17.06 – Nasielsk
10.06 – Siedlce
09.06 – Sopot (Top Trendy Festiwal)
03.06 – Kępno
03.06 – Ostrzeszów
02.06 – Stare Jabłonki
01.06 – Ostrów Mazowiecki

Brak możliwości komentowania